ТОВ «Перший тракторний салон»: Хорошим людям - хороша техніка!

ТОВ «Перший тракторний салон» офіційний дистриб'ютор тракторів і навісного обладнання на території України.
Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку і забезпечує технікою сільськогосподарські підприємства, індивідуальних фермерів, комунальні організації, будівельні організації, муніципальні структури і багато інших організацій по всій Україні.

Мета компанії «Перший тракторний салон» - стати найпопулярнішою компанією на території України з продажу та обслуговування міні тракторів і вести свою діяльність в якості лідера тракторного ринку.

Ми представляємо ряд найбільших виробників тракторів і навісного обладнання з Південної Кореї і Китаю.

Наша компанія постійно підтримує і розширює асортимент продукції, що поставляється техніки. Ми укладаємо тільки довгострокові і тісні контракти з виробниками по всьому світу, що дає можливість контролювати якість нашого обладнання, готувати спеціальні пропозиції, розробляти дизайн продукції.
Компанія «Перший тракторний салон» відстежує всі найбільш прогресивні тенденції на ринку і обов'язково враховує всі побажання і переваги споживачів.

Діяльність компанії ТОВ «Перший тракторний салон» диверсифікована на кілька напрямків:

 

  • роздрібна торгівля тракторами і навісним обладнанням;
  • оптова торгівля тракторами і навісним обладнанням;
  • побудова і розвиток широкої партнерської (дилерської) мережі по всій території України;
  • забезпечення сервісного обслуговування техніки;

ТОВ «Перший тракторний салон» забезпечує споживачів не тільки якісною і надійною технікою, а й надає високого рівня сервіс не тільки під час покупки, а й під час експлуатації техніки.

Ми консультуємо наших покупців з усіх технічних питань і особливостям експлуатації додаткового обладнання.

Ми підтримуємо в постійній наявності всі основні запасні частини, що дозволяє нам виконувати оперативні ремонт гарантійної і післягарантійної техніки.